Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅLFAT, tenn, Josua Berglund (mästare i Lund 1828-1838/47), diameter ca 39,5, höjd 5,5 cm
Slitage, bucklor och lagningar
401051
2016-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här