Skinnfåtöljer 1970-tal

Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal
Skinnfåtöljer 1970-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER 1 par, FOTPALL, skinn, 1970-tal, etikettmärkt G-möbel, sitthöjd ca 37 cm

skador

401056

2016-08-27