Bruno Mathsson sideboard

Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, sideboard, masurbjörk, för Mathsson International Värnamo, kromade ben, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, etikettmärkt, höjd ca 72, 210x46 cm

Skador, slitage

401058

2016-08-27