Föreningen för grafisk konst
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÖRENINGEN FÖR GRAFISK KONST, 19 årgångar mellan 1887-1906, samt tre häften reproduktioner efter Rembrandt - teckningar i Nationalmuseum, FfGKs mappar ej kompletta, ej fullständigt genomgågna, saknar bl a samtliga 4 etsningar av Zorn samt tre blad av Carl Larsson
Ej kompletta, skador, veck, missfärgningar
401059
2016-08-30