Såsslev tårtspade silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SÅSSLEV, TÅRTSPADE, SKEDAR, BÄGARE, SALTKAR, DRUVSAX, FLASKÖPPNARE, SMÖRKNIVSSTÄLL, ca 53 dlr., silver, varierande stilar och modeller, matskedarnas längd ca 21,5 cm, vikt ca 1125 g
Saltkarets glasinsats med nagg, smärre bucklor
401066
2016-08-27