Såsslev tårtspade silver

Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver
Såsslev tårtspade silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SÅSSLEV, TÅRTSPADE, SKEDAR, BÄGARE, SALTKAR, DRUVSAX, FLASKÖPPNARE, SMÖRKNIVSSTÄLL, ca 53 dlr., silver, varierande stilar och modeller, matskedarnas längd ca 21,5 cm, vikt ca 1125 g

Saltkarets glasinsats med nagg, smärre bucklor

401066

2016-08-27