Väggarmatur

Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGARMATUR, mässing, målad metall samt glas, 1950/60-tal, för två ljuspunkter, höjd ca 40 cm

Slitage

401068

2016-08-27