Bänk med kohud

Bänk med kohud
Bänk med kohud
Bänk med kohud
Bänk med kohud
Bänk med kohud
Bänk med kohud

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, bemålat stålrör samt sits i kohud, 1900-talets andra hälft, njurformad, märkt Art people Gallery Paris, höjd ca 40, längd 132 cm

Slitage

401075

2016-08-28