Oljemålningar 1800-tal

Oljemålningar 1800-tal
Oljemålningar 1800-tal
Oljemålningar 1800-tal
Oljemålningar 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av äldre man samt kvinna, olja på duk, ca 19x16 cm

401086

2016-08-27