Blad ur manuskript
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BLAD, ur manuskript, Indopersiskt, sannolikt 1800-talets slut, frånsidan med arabisk text, gouache och bläck, bladets storlek ca 26x15 cm
Fläckar, smärre skador, glaset på baksidan sprucket
401090
2016-08-27