Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", karmstol, DUX, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 30 cm
Skador: Bruksslitage, omklädd, skruvar ej original
401091
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här