Sängbord arte deco

Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco
Sängbord arte deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, rotfaner, art deco, invändigt med utdragbar låda och fack, höjd ca 65, 57x40 cm

Ytskador, fanérskador

401092

2016-08-28