Jussi Mäntynen skulptur

Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Älgkalv, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1926, gips, höjd ca 30 cm

en örat med lagning, enstaka smärre nagg

401093

2016-08-27