Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 3 st., tenn, 17/1800-tal, otydliga stämplar, bland annat Örebro och Eskilstuna, delvis med hamrad dekor, diameter ca 33-40 cm
Slitage och repor, bucklor
401115
2016-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här