Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 3 st., tenn, 17/1800-tal, otydliga stämplar, bland annat Örebro och Eskilstuna, delvis med hamrad dekor, diameter ca 33-40 cm

Slitage och repor, bucklor

401115

2016-08-27