Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKER, japansk tillverkning, 1960/70-tal, båt bil och motorcykelpolis, alla tre batteridrivna, målad plåt, plast och gummi, längd ca 23-38 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
401129
2016-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här