Leksaker batteridrivna

Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna
Leksaker batteridrivna

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LEKSAKER, japansk tillverkning, 1960/70-tal, båt bil och motorcykelpolis, alla tre batteridrivna, målad plåt, plast och gummi, längd ca 23-38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

401129

2016-08-28