Badanna Bernice brons på marmorsockel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BADANN BERNICE ZACK (född 1933): Ryttarinnan, brons på marmorsockel, signerad och daterad B Zack, höjd med sockel ca 19 cm

401130

2016-08-27