Servis Rörstrand

Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, 69 dlr, 1900-tal, Rörstrand, vit med guldkant, mattallrikar 20 st, assietter 20 st, mindre fat 20 st, såssnipor 1 st, uppläggningsfat 6 st, skålar med fat 2 st

enstaka nagg, obetydligt slitage

401145

2016-09-03