Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med skrivklaff och underskåp, teak, 1960-tal, märkt SMF (Svenska Möbelfabriken), höjd ca 148, 129x44 cm

Ett ben lagat, slitage, nyckewl fins att avhämta på utlämningen,

401149

2016-08-27