Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr., metall, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, genombruten dekor, bordets höjd ca 65 cm, diameter 65 cm, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, en stol med spricka

401183

2016-08-27