Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENTUNNA med handtag, koppar, 1800-talets andra hälft, märkt A.L. Hollstein Eskilstuna, höjd ca 58 cm
Slitage
401208
2016-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här