Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE med fyra läderklädda trappsteg, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, höjd ca158 cm

Slitage, knoppen sliten, lagning. Ett trappsteg saknar lädret

401214

2016-08-28