Aly Ben Salem oljemålning

Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALY BEN SALEM (1910-2001): Kvinnor, signerad Ali Ben Salem, olja på glas, ca 24x19 cm

401240

2016-08-27