Johan Kahl Karlskrona akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHAN KAHL (1831-1935): Torget i Karlskrona, signerad och daterad Kahl 1900, akvarell, ca 19x25 cm

401244

2016-08-27