Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1700-tal, målat i polykrom dekor med växter, höjd ca 186, 101x60 cm

Delvis senare bemålning, skador, renoverat och kompletterat, nyckel saknas

401276

2016-08-28