Munkpanna

Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna
Munkpanna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUNKPANNA, koppar, 1800-tal, med fötter och handtag i järn, längd ca 59 cm

slitage

401286

2016-08-28