Affischer

Affischer
Affischer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCH, Mjökcentralen, J Olséns litografiska, 1939.
H J Thoresson, 67x47 cm, affisch, NEO, J Olséns lito, 30-tal, 50x70 cm

Skador

401296

2016-09-03