Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFFISCH, Mjökcentralen, J Olséns litografiska, 1939.
H J Thoresson, 67x47 cm, affisch, NEO, J Olséns lito, 30-tal, 50x70 cm
Skador
401296
2016-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här