Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, modell "Butler", grönlackerad metall, 1900-talets andra hälft, Rörmekano, höjd ca 182 cm
Slitage
401326
2016-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här