Ångmaskinstillbehör och leksakssnurra
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅNGMASKINSTILLBEHÖR, SNURRA, 1900-talets början, Gebrüder Bing svarv i bemålat gjutjärn, Märklin snurra i 2 delar liggande i skadad fabiksförpackning, litograferad och lackerad metall, svarvens längd ca 22 resp snurrans diameter 10,5 cm
Delar saknas, skador
401327
2016-09-05