Trädgårdssoffa Ormbunken

Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken
Trädgårdssoffa Ormbunken

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunken", 1900-talets andra hälft, Riab Ruda (Kalmar), genombruten gjuten dekor samt sits i form av träribb, längd ca 143 cm, sitthöjd 40 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall, slitage samt en ribba avbruten.

401331

2016-08-27