Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, marmorskiva, spegelns mått ca 221x76 cm, konsolbordets höjd 81, 89x40 cm
Färgbortfall
401336
2016-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här