Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, marmorskiva, spegelns mått ca 221x76 cm, konsolbordets höjd 81, 89x40 cm

Färgbortfall

401336

2016-08-27