Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, ek, 1950-tal, två lådor med infällda beslag, höjd ca 59, 65x32 cm
Bruksslitage
401390
2016-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här