Byrå ek 1950-tal

Byrå ek 1950-tal
Byrå ek 1950-tal
Byrå ek 1950-tal
Byrå ek 1950-tal
Byrå ek 1950-tal
Byrå ek 1950-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, ek, 1950-tal, två lådor med infällda beslag, höjd ca 59, 65x32 cm

Bruksslitage

401390

2016-08-28