Tamburmajor, tidigt 1900-tal

Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, svartlackerat trä, tidigt 1900-tal, såld via Kooperativa förbundet, brännstämplad, höjd ca 186 cm

Patina

401392

2016-08-28