Golvlampa trearmad

Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, förkromad metall, 2000-tal, tre ledbara skärmar, kupor i klarglas med innerskärm i opalglas, höjd ca 150 cm

Minimalt slitage

401393

2016-08-28