Anna Lisa Thomson golvvas

Anna Lisa Thomson golvvas
Anna Lisa Thomson golvvas
Anna Lisa Thomson golvvas
Anna Lisa Thomson golvvas
Anna Lisa Thomson golvvas
Anna Lisa Thomson golvvas

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm

401422

2016-08-28