Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), Orientalisk interiör, signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 67x45cm
401438
2016-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här