Edward Hald Orrefors

Edward Hald Orrefors
Edward Hald Orrefors
Edward Hald Orrefors
Edward Hald Orrefors

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, Orrefors, dekor av fiskar och sjöväxter i underfång, signerad "Orrefors Sweden Graal nR: 162 GB Edward Hald", höjd ca 15 cm

Smärre repor

401439

2016-08-28