Tennstop 1800-tal

Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, 5 st., tenn, 1800-tal, höjd ca 16-21 cm

bucklor, skador

401441

2016-08-28