Josef Emil Lémon oljemålning

Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): "Storsjön Dala-Järna", signerad Lémon, olja på pannå, ca 24x33 cm

401448

2016-08-28