Mauritz Karström Tema

Mauritz Karström Tema
Mauritz Karström Tema
Mauritz Karström Tema
Mauritz Karström Tema

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MAURITZ KARSTRÖM (1962-2005): "Hej!", signerad MK, daterad a tergo 1998, olja på duk, ca 116x98 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

401485

2016-11-20