Klubbat för:
6 400 SEK
7 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285
401498
2016-08-30