Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
VÄRJA, svensk, 1830-tal för infanteriofficer, eneggad klinga, förgyllt mässingsfäste, balja med 2 mässingsbeslag, längd ca 99 cm
kavellindnings saknas, stukat fäste lagad balja
401504
2016-08-28