Friedenreich Hunderwasser färgserigrafi

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRIEDENREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Ein Regentag mit Walter Kampmann", färgserigrafi med metallprägling, numrerad 118/170, daterad 1969, ca 44x60 cm

401505

2016-08-28