Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL LINDSTRÖM, vas, 1900-talets början, jugend, Rörstrand, dekor av blomster, i botten märkt KL, höjd ca 12 cm
Flera kantnagg
401589
2016-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här