Barbie och skipper dockor
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTEL DOCKOR OCH TILLBEHÖR, huvudsak 1960-tal, bestående av Barbie 2 st, Ken, Skipper , en stor mängd kläder, skor, väskor, hund, skivspelare, telefon, extrahuvud med peruker peruker, produkthäften, mm, dessutom medföljer garderob och säng från Brio
Diverse skador, slitage, 3 skadade/delvis ej kompletta fabriksförpackningar till dockorna medföljer
401594
2016-08-29