Barbie och skipper dockor

Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor
Barbie och skipper dockor

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTEL DOCKOR OCH TILLBEHÖR, huvudsak 1960-tal, bestående av Barbie 2 st, Ken, Skipper , en stor mängd kläder, skor, väskor, hund, skivspelare, telefon, extrahuvud med peruker peruker, produkthäften, mm, dessutom medföljer garderob och säng från Brio

Diverse skador, slitage, 3 skadade/delvis ej kompletta fabriksförpackningar till dockorna medföljer

401594

2016-08-29