Arne Vodder karmstolar

Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar
Arne Vodder karmstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE VODDER, karmstolar, 1 par, för Sibast, palisander, brun skinnklädsel, märkta "Sibast Furniture Made in Denmark", CITES-intyg medföljer

Slitage, ytskador

401628

2016-08-31