Henrik Bager oljemålning
Closed
2016-08-29
401636
| Sold for | 6 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HENRIK BAGER (f 1948): Figurkomposition, monogramsignerad, monogramsignerad och daterad 1982, signerad á tergo, olja på duk, ca 51x54 cm