Nils Carlstedt oljemålning

Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

NILS CARLSTEDT (1898-1980): Fors med bro, signeread och daterad Nils Carlstedt 1932, olja på duk, ca 38x487 cm

401651

2016-08-29